Pidipřípravka

V kategorii pidiřípravka se ty nejmenší děti našeho klubu (ve věku 2,5 až 6 let) učí základním fotbalovým a pohybovým dovednostem. Zábavnou formou se seznamují s ovládáním míče a rozvíjí celkovou fyzickou zdatnost. Cílem je naučit je nejen individuální fotbalové obratnosti, ale také kolektivním návykům, spolupráci a zdravé soutěživosti. Pod vedením trenéra Jiřího Schrömera se scházejí jednou týdně ve čtvrtek v 16,30 na tréninku, který se v zimním období koná v sokolovně (ve středu v 16,30). Jakmile počasí dovolí, přesunou se na čerstvý vzduch na fotbalové hřiště. Celkově se tréninků účastní cca 10 dětí, některé se železnou pravidelností, jiné spíše příležitostně. Kdykoliv v průběhu roku se k nám můžou připojit další zájemci. Přítomnost rodičů je, zvláště u menších dětí, vítaná. V případě zájmu a pro další informace prosím kontaktujte Jiřího Schrömera, tel.: 605 209 220.