Zdravotní cvičení pro ženy a muže

Zdravotní cvičení, které probíhá každý čtvrtek od 19 do 20 hodin v sokolovně v Žabčicích, je ve své podstatě cvičením pro udržení dobré kondice a pohyblivosti v jakémkoliv věku a navštěvuje jej celkem 11 žen a také 1 muž. Je zaměřeno na zlepšení různých tělesných omezení, jako např. hybného systému, respiračního a kardiovaskulárního, metabolické a endokrinologické poruchy, gynekologická oslabení a také přibývající potíže v důsledku staršího věku.

Cvičení vedou školené cvičitelky s více jak 20 letou praxí - Hana Pokorná a Jarka Kuželová. Každá cvičební hodina má stejný rytmus střídání zahřívacích, protahovacích a posilovacích cviků, pokaždé s jinými pomůckami, aby nás to pořád bavilo a rádi se spolu setkávali při společném cvičení za doprovodu příjemných melodií - ženy i muži, nejen ze Žabčic.