Starší páni

O tom, že pohyb je potřeba v každém věku není třeba dlouhých diskuzí. Proto jsme založily v Žabčicích  fotbalové mužstvo starších pánů. Podařilo se nám dát dohromady partu lidí složených převážně z bývalých hráčů Žabčic. Věková hranice je od 35 let do doby, kdy se člověk dokáže udržet v dobré fyzické kondici. Starší páni nejsou registrovaní v žádné soutěži Českomoravského fotbalového svazu. Zápasy domlouváme jako přátelská utkání pod hlavičkou Sokolu Žabčice.

Nejdříve jsme oslovili množství dříve hrajících hráčů, abychom zajistili odpovídající počet hráčů, což se nám docela podařilo. V současné době má mužstvo celkem 12 hráčů mezi které patří: Rudolf Budiš, Miroslav Ducháček, Tomáš Jeřábek, Pavel Matzka, Libor Melichar, Jaromír Novák, Roman Procházka, Martin Saitl, Jiří Schrömer, Milan Slanař, Jan Urbánek, Tomáš Valík.

Ještě jednou díky všem a věříme, že nás podpoříte i v příštím roce!